T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ELMADAĞ - Dr.Ahmet Kazım Mıhçıoğlu İlkokulu

Haberler

Nis

7/A Sınıfı öğrencilerimizden Safiye Ortayağcı, 4/B sınıfındaki öğrencilerimize Noktalama İşaretleri ile ilgili bir sunum yapmışlardır.Teşekkür ediyoruz.

Nis

Orman Haftası kapsamında düzenlenen resim yarışmasında ilçe 2. olan, 2/A sınıfı öğrencimiz Mahmud Ukkaşe KOYUNCU ile ilçe programına katıldık. Öğrencimiz  ödülünü aldı, birlikte fidan diktik. Öğrencimizi tebrik ediyor, Gözde öğretmenimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Nis

Başta deprem olmak üzere ülkemizde sıkça görülen afetlere yönelik olarak, afetlerin öncesi, sırası ve sonrasında yapılacak doğru davranışları bireylere kazandırmak amacıyla 02.04.2024 tarihinde okulumuzun idareci, öğretmen, öğrenci ve personeline yönelik AFET FARKINDALIK EĞİTİMİ verilmiştir. Eğitimi veren Elmadağ İlçe AFAD koordinatörü aynı zamanda eğitmen olan Özgür SABİT; Meltem SABİT(Eğitmen) ve Semra ŞENTÜRK (Destak AFAD Gönüllüsü)'e teşekkür ederiz.

Nis

Nis

Nis

Mrt

Değerler eğitimi pano çalışmamız

Mrt

Mrt

12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulünün 103. yılı kutlu olsun.Milli Şairimiz Mehmet Akif ESOY'u Milli Mücadelemizin tüm kahramanlarını minnet ve şükranla anıyoruz. Etkinlikler kapsamında ilçe genelinde yapılan resim yarışmasında 4/C sınıf öğrencimiz Nazlı DEMİR ilçe BİRİNCİSİ olmuştur. "Anne Çocuk İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışmasında" ana sınıfı öğrencimiz Eren KARABAYIRLI ilçe ÜÇÜNCÜSÜ, 3/A sınıfından H. Serdar AKDAŞ ilçe BİRİNCİSİ olmuştur. Yarışmalarda derece alan öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyoruz. Yarışmalarda ve okulumuzdaki programın hazırlanmasında emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Mrt

Mrt

Okulumuz E güvenlik panosu...

Mrt

Okulumuz E twinning panosu...

Mrt

12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinlikleri kapsamında ilkokullar arasında düzenlenen resim yarışmasında okulumuz 4/C sınıfı öğrencilerimizden Nazlı DEMİR ilçe BİRİNCİSİ olmuştur.

Öğrencimizi ve ailesini tebrik ediyor emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Şbt

Değerler eğitimi çalışmalarımız

Şbt