DR. AHMET KAZIM MIHÇIOĞLU İLK VE ORTAOKULU’NDA
· ANA SINIFI
· 1. SINIF
· 5. SINIF
ÖN KAYITLARIMIZ 08/07/2024 PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAKTIR.
ÖN KAYIT İÇİN OKUL İDARESİNE BAŞVURU YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR
7/A Sınıfı öğrencilerimizden Safiye Ortayağcı, 4/B sınıfındaki öğrencilerimize Noktalama İşaretleri ile ilgili bir sunum yapmışlardır.Teşekkür ediyoruz.
Nis
Orman Haftası kapsamında düzenlenen resim yarışmasında ilçe 2. olan, 2/A sınıfı öğrencimiz Mahmud Ukkaşe KOYUNCU ile ilçe programına katıldık. Öğrencimiz ödülünü aldı, birlikte fidan diktik. Öğrencimizi tebrik ediyor, Gözde öğretmenimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
Başta deprem olmak üzere ülkemizde sıkça görülen afetlere yönelik olarak, afetlerin öncesi, sırası ve sonrasında yapılacak doğru davranışları bireylere kazandırmak amacıyla 02.04.2024 tarihinde okulumuzun idareci, öğretmen, öğrenci ve personeline yönelik AFET FARKINDALIK EĞİTİMİ verilmiştir. Eğitimi veren Elmadağ İlçe AFAD koordinatörü aynı zamanda eğitmen olan Özgür SABİT; Meltem SABİT(Eğitmen) ve Semra ŞENTÜRK (Destak AFAD Gönüllüsü)'e teşekkür ederiz.
Mrt
12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulünün 103. yılı kutlu olsun.Milli Şairimiz Mehmet Akif ESOY'u Milli Mücadelemizin tüm kahramanlarını minnet ve şükranla anıyoruz. Etkinlikler kapsamında ilçe genelinde yapılan resim yarışmasında 4/C sınıf öğrencimiz Nazlı DEMİR ilçe BİRİNCİSİ olmuştur. "Anne Çocuk İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışmasında" ana sınıfı öğrencimiz Eren KARABAYIRLI ilçe ÜÇÜNCÜSÜ, 3/A sınıfından H. Serdar AKDAŞ ilçe BİRİNCİSİ olmuştur. Yarışmalarda derece alan öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyoruz. Yarışmalarda ve okulumuzdaki programın hazırlanmasında emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinlikleri kapsamında ilkokullar arasında düzenlenen resim yarışmasında okulumuz 4/C sınıfı öğrencilerimizden Nazlı DEMİR ilçe BİRİNCİSİ olmuştur.
Öğrencimizi ve ailesini tebrik ediyor emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
DEPREM ŞEHİTLERİMİZ İÇİN SAYGI DURUŞU
6 Şubat 2023 te Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için saygı duruşunda bulunduk. UNUTMADIK...
Ock
Karne Haftası Etkinlikleri kapsamında 3/A sınıfımızda "Arkadaşımın Çizdiğini Çiziyorum" etkinliği ve sonrasında kahvaltı keyfi.
Dilimizin Zenginlikleri projesi kapsamında ilçe genelinde yapılan Afiş Tasarım Yarışmasında ilçe 3. olan 4/A sınıfı öğrencimiz Defne KILIÇ,
Okulumuz genelinde yapılan Anahtar Kelimelerle Hikaye Anlatma Yarışmasında okul 1. olan 3/A sınıfı öğrencimiz Güneş CESUR'u tebrik ediyoruz.